Thought movement

Protože takový bych chtěla být <33

4. září 2011 v 20:08 | Just Caroline*
Hi world!

Dneska jsem si uvědomila, že takový, jak jsem si představovala svůj život, nikdy nebude.

Už jako malá jsem měla jasno. Malinko jsem se vzhlédla v knížkách Gossip Girl a jiných amerických seriálech. Budu bohatá, budu žít v Californii a mít vilu na pláži, dokonalého sexy manžela, který bude vědět, kdy potřebuji obejmout a kdy slyšet slova podpory. Když jsem procházela
Pařížskou ulicí, už jsem se viděla, jak budu nakupovat u značek Dior, Gucci nebo Versace. Každé ráno, než mě přijmou někam na prestižní školu do zahraničí, si sednu do nějaké z těch předražených kaváren, obslouží mě chlapík v kvádru a přinese snídani v podobě kávy a croissantu. Pak mě vyzvedne osobní řidič limuzínou. Před mým domkem bude stát Ferrari, Porsche a Audina s kouřovými skly.

Fantazii se meze nekladou, můžete být kým a čím chcete...

9. srpna 2011 v 17:24 | Just Caroline*
Návrat do reality, to je jedna z věcí na světě, kterou nemám ráda. Osobně si myslím, a to mám povahu snílka, ale že si každý občas rád zaleze do pokoje nebo na nějaké jiné místo, kde se ponoří do svých myšlenek, které jsou jen a jen jeho, třeba když večer usíná.
Já si představuji, různé věci, které jsou už teoreticky nereálné, ale snít smím, to mi nikdo zakázat nemůže. Většina mých myšlenkových hnutí začíná slovním spojením: Co kdyby.

Co kdyby svět existoval bez lží, pomluv a zla?
Co kdyby se smazaly všechny sociální sítě a my bychom zůstali s perem a dopisem v ruce?
Co kdybych se já a Pan Úžasný dali opět dohromady?
Co kdybych se narodila v Africe a neměla co jíst?

Těch témat může být nekonečně mnoho, každý má jiné sny a představy o dokonalém životě. Takže si takhle sedím u stolu, dívám se z okna, předemnou se jako film přehrávají "vylepšené" zážitky a představy. Fantazii se meze nekladou a když jsem konečně u toho nejlepšíhi, vtrhne do pokoje moje matka a vytrhne mě z hlubokého uvažování. Ráda bych se vrátila zpátky, ale marně, protože se mi obraz před mými zraky rozpadl na dílečky puzzlí. Vrátím se do reality, takže...

Svět existuje s lžemi, pomluvami a zlem.
Facebook, Twitter a jiné komunikační zařízení jsou každodenní činností mladistvích.
Já a Pan Úžasný už nikdy nebudeme spolu.
Naštěstí v Africe nežiji, ale stovky dětí tam umírají a já tomu nemlžu nijak zabránit.


 
 

Reklama