Teď se na mě podívej! → 2. Kapitola

10. srpna 2011 v 16:00 | Just Caroline* |  Teď se na mě podívej!
,,Chováš se jak sobecká mrcha, nepřijde ti?"
,,To je úspěch, tatínek si našel čas na dceru." Opáčila jedovatě Katherine.Tohle že jí řekne vlastní otec? A stejnou frázi použil včera i Jeremy. Copak je tak špatná? Dobře, tak za poslední měsíc spala doma tak čtyřikrát, jindy přespávala u kamarádek, u Jeremyho nebo se jen tak poflakovala na večírcích a ani jednou nedala vědět, ale stejně byl Frank chvíli v Londýně, pak zas někde v Chorvatsku. Párkrát se mírně opila, jednou došlo na neplánovaný sex s neplánovaným klukem. A jen tohle z ní dělá sobeckou mrchu?

1. KAPITOLA >><<
Ostatní kapitoly >><<

DVA

,,To snad není možný!" Vykřikl čtyřicetiletý, již plešatějící muž, jen co vtrhne do jednoho z pokojů nemocnice Sv. Markéty.
Katherine našel sklesle sedět na posteli, oči stále zarudlé od pláče, jelikož v noci nezamhouřila ani oka. Nebylo to proto, že ji teď čekalo nejméně dvouhodinové kázání otce, ohledně nebezpečí sexu a o tom, jak je nezodpovědná, ale spíš proto, že ji jedna hloupá noc zkazila dokonalý vztah s báječným klukem, ke kterému, jako k prvnímu vůbec, cítila víc než jen mírnou náklonnost. Vlastně jen kvůli Jeremymu se do školy každý den oblíkala sexy, vlnila si vlasy před zrcadlem a vykonávala pečlivě všechnu přípravu na nový den. Ne tedy, že by to nějak zvlášť potřebovala. I kdyby si na sebe natáhla pytel na brambory, stejně by jí to slušelo. Věděla, že jí dívky že školy nesahají ani po kotníky a hodně toho využívala. Chtěl ji přece každý kluk, kterého kdy potkala, s oblibou sváděla zadané hochy, prostě z ní byl každý úplně vedle, až na jednoho mladíka. Nejdřív si myslela, že ji Jeremy přitahuje jen proto, že si jako všichni ostatní kluci nesedá na zadek pokaždé, když ji uvidí. Pak se s ním ale seznámila a něco se v ní změnilo. Najednou neměla proč, chodit a opíjet se každý den na večírcích, kouřit marihuanu na balkoně u Fluor nebo jen tak brouzdat po městě a sledovat chlapce, kteří si div nevykroutili krk, jen aby se na ní podívali nebo ji dokonce zaujali a užívala si všechnu tu pozornost s úsměvem na tváři. Všechno to bylo najednou zbytečné, protože potkala kluka, který měl stejnou britskou krev, jakou měla ona. Dokonale se doplňovali a bylo jim spolu hezky. Potom ale přijde okamžik, jenž zkazí celou tu krásu a ona se rázem ocitá v nemocnici, aby podstoupila potrat. Čekala dítě s mladíkem, u kterého neznala dokonce ani jméno. Jak ráda by to vrátila zpátky.
,,Proč jsi mi to proboha neřekla?" Rozčiloval se její otec Frank. V obličeji celý rudý. ,,Místo toho, jsi zavolala matce, kterou si v životě neviděla a požádala ji o peníze." Teď už běsnil.
,,Nechtěla jsem tě zklamat, tati." Zalhala dívka. Opravdu si zjistila na matku číslo a nechala jí vzkaz. Druhý den už měla na kontě veškeré peníze, aniž by s ní promluvila jediné slovo. Odpověděla prostou SMS 'Děkuju.' Katherinina matka Summer od nich odešla tři dny potom, co bylo dívence půl roku. Od té doby se jim ani jednou neozvala. Když měla Katherine narozeniny, vždycky čekala, jestli jí matka někdy nepošle přání nebo pohled, ale marně. O Summer nevěděla skoro nic. Otec o ní nikdy nemluvil. Když se ho zeptala, co měla ráda za barvu, jídlo nebo pití, odpověděl jí: Modrou, kuře a víno. Nikdy nic nerozváděl a o ničem se nerozprávěl.
,,Jenže ty poslední dobou neděláš nic jiného, než mě zarmucuješ, Katherine. Co by tomu tak řekl děda Mike?"
Dívka už měla na jazyku mnoho štiplavých poznámek, tentokrát se ale Frank trefil do bolavého místa, když zmínil dědečka, ale nechala si všechnu zlost na poslední chvíli pro sebe. Jenže všechno je to tvoje vina, Franku! Kdybys mě vychoval, neodehnal od sebe manželku, stále nepracoval a věnoval alespoň jednu dvacetinu života své dceři, občas ji uvařil večeři, když má hlad, pomáhal jí s domácími úkoly a dával jí nesmyslná kázání, jak si správně vybrat chlapce, jako to dělají normální rodiče, tak by to bylo všechno jinak. I za to málo, které bys mi mohl dát, bych byla nesmírně šťastná, byla bych vychovávána svým otcem.
Od té doby, co od nich odešla Summer, se Frank zřekl veškerého normálního života a začal se věnovat jen a jen práci. Vzápětí ho povýšili a byl nucen cestovat. Nejprve to zahájila pouze návštěva Berlína na několik dní, potom dva týdny v Paříži a nakonec se to zvrhlo a on trávil v zahraničí skoro celý rok. Jeho dceři tenkrát byly asi dva roky a vychovával ji dědeček Mike. Byl to on, kdo jí nahrazoval oba rodiče. Učil ji jezdit na kole a zavazoval jí odřená kolena, když spadla, chodil s ní plavat, později jí vykládal, jak to ve světě vůbec chodí, jací jsou lidé a podobně. V první třídě ji vedl za ruku poprvé do školy a hrdě ji chválil za každou jedničku. Milovala ho jako nikoho jiného, život bez něj si nedovedla představit. Když jí bylo čtrnáct, Mike měl nehodu a zemřel. Tenkrát nastali Katherine nejhorší chvíle života. Otec byl v té době v Tokiu, přijel jen krátce na pohřeb a zase zmizel. Od té doby bydlela v domě sama. Každý večer nakukovala do pokoje Mika a přála si, aby ho znovu viděla s všudypřítomnou cigaretou v ruce, s Bondovským úsměvem a historkami z mládí. Když byla sama, vždycky na ní padala tíseň, proto se začala zaopatřovat jinak. Noci už netrávila doma, ale na večírcích, kde se něco dělo. Všechna akce ji pomáhala zapomenout.
Katherine bezmocně zírala před sebe. Divila se, že si její otec vůbec našel ve svém nabitém diáři čas, navštívit své dítě po tom zatraceném zákroku. Jako kdyby jí četl myšlenky, prohlásil. ,,Kvůli tomuhle jsem zrušil tři důležitá jednání a přijel prvním letadlem z Varšavy. Díky bohu, že mě na to ten chlapec upozornil, jak jsi mu to jen mohla udělat? Chováš se jak sobecká mrcha, nepřijde ti?"
,,To je úspěch, tatínek si našel čas na dceru." Opáčila jedovatě a poslední poznámku spolkla, ale do očí se jí vehnaly slzy. Tohle že jí řekne vlastní otec? A stejnou frázi použil včera i Jeremy. Copak je tak špatná? Dobře, tak za poslední měsíc spala doma tak čtyřikrát, jindy přespávala u kamarádek, u Jeremyho nebo se jen tak poflakovala na večírcích a ani jednou nedala vědět, ale stejně byl Frank chvíli v Londýně, pak zas někde v Chorvatsku. Párkrát se mírně opila, jednou došlo na neplánovaný sex s neplánovaným klukem. A jen tohle z ní dělá sobeckou mrchu?
,,Přestaň být drzá." Okřikl ji a o její noční stolek vedle dívčiny hlavy hodí nějakou letenku.
,,Zase někam jedeš?"
,,Vlastně já ne." Zašklebil se. ,,Ale tobě jede zítra v deset letadlo."
,,Jak to myslíš?"
,,Mluvil jsem z tvou matkou." Odmlčel se. ,,Stejně jako předtím ty. Společně jsme usoudili, že už na tebe prostě nestačím a samotnou doma a bez dozoru k tomu tě, jak jsem se přesvědčil, nechat nemůžu. Takže pojedeš na nějakou dobu ke své matce do Itálie."
,,Tak to ani náhodou." Odsekne Katherine uštěpačně. Frank nemluvil se Summer od té doby, co je opustila, takže to celé znělo podivně.
,,Já se o tom ale s tebou vůbec nebudu bavit, mladá dámo. A teď si jdu promluvit s tvým lékařem, abys zítra stihla ten odlet. A nemysli si, že tímhle to skončilo. Hodně jsi mě zklamala, Kat."
Ty mě taky, tati.
Frank opustil místnost a Katherine sáhne po letence. 23.8. / 10:00 / Ruzyně - Sedadlo 34, řada 6.
Je tohle možné? Katherine jí málem přetrhla vzteky. Nemůže přece jen tak že dne na den odjet. Na to neměl ten člověk, který se považoval za jejího otce, právo. Nemůže tady jen tak nechat kamarády, celou tu hrdost, kterou si za tu dobu vydobyla a hlavně - Jeremyho.
Nakonec vytáhla z kabelky svůj iPhone. Vlastnoručně si na něj vydělala, když v jednom sexy oblečku nabízela parfémy v kosmetickém obchůdku Douglas. Vytočila číslo na Fluor, ale ozve se jen hlasová schránka, stejně s ní nechtěla mluvit, kdyby nebylo jí, Jeremy by o potratu nevěděl stejně jako Frank a ona by nebyla nucena nikam odjíždět, kdyby aspoň na Floridu nebo na Upper East Side, ale do Itálie...
Místo toho zavolá kamarádce Celii, kterou měla daleko raději než Fluor a byla společně s ní jediná, kdo znal její tajemství.
,,Katherine?"
,,Ahoj, Celie."
,,Moc ráda tě zase slyším. Jak ti je?" Kamarádka zněla ustaraně, jako skoro vždy, když šlo o Katherine a její problémy.
,,Jeremy se semnou rozešel." Odmlčela se. ,,A táta už to taky ví, ta husa Fluor mu to vyslepičila. Frank z toho úplně zcvoknul. Chce mě poslat do Itálie za matkou."
,,Katherine, to mě moc mrzí. Třeba ještě přijde k rozumu, uvidíš. A to s tím odjezdem se mi nezdá jako špatný nápad. Vždycky jsi chtěla poznat matku a krásně se opálíš a pak, až začne škola, se vrátíš. Ber to jako cool ukončení prázdnin. Bude to senzační." Celia vždycky používala americká slova jako 'bomba', 'cool', 'senza' nebo 'exkluzivně'. Právě proto ji začali přezdívat taky americkým jménem, místo Cecílie.
,,Nemyslím si, že mě tam chce poslat do konce prázdnin. Znělo to jako napořád."
,,To nemůže myslet vážně." Rozčilovala se přítelkyně. ,,Ty přece nemůžeš odjet, vždyť teď půjdeme do třeťáku, spolu, jak jsme si to vždycky plánovali."
,,Neber to, jako bych tam odjížděla. Rozhodně se nikam nestěhuju, věř mi, ať si táta říká, co chce. Hele Cee, mohla bys pro mě něco udělat?"
,,Jistě, cokoli."
,,Vyřiď všem lidem, že bude pořádnej mejdan. U nás doma, dneska v devět. Frank stejně bude určitě spát v hotelu s nějakejma majitelema firem, se kterejma spolupracuje."
,,Nemyslím, že bys ho měla dráždit, zrovna teď, když to máte mezi sebou nahnutý."
,,Ale no tak, budu obracet stejnou kartou, jako on, navíc se to asi ani nedozví. Leda že bych udělala fotky, vytiskla je v tý eňo ňuňo tiskárně a rozházela je po baráku a do rohu připsala datum. Což vůbec nezní špatně."

DALŠÍ KAPITOLA - 12.8. / PÁTEK / 16:00
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa


Komentáře

1 ~Kate ~Kate | Web | 10. srpna 2011 v 16:28 | Reagovat

jj;)

2 Ola* Ola* | Web | 10. srpna 2011 v 16:33 | Reagovat

nejdřív bych si měla asi přečíst 1. část :D hned jdu an to ;) už jsem si tě taky přidala :P :)

3 TT Girl* TT Girl* | Web | 10. srpna 2011 v 17:12 | Reagovat

Tak to je úžasný! :-) už se těšim na pokračování ^^

4 Brooke<3 Brooke<3 | Web | 10. srpna 2011 v 17:16 | Reagovat

o la lá:D
to je dobrý;P*
líbí se mi ten příběh<3
těším se na další^^.

5 Color Princess__Tvoje SB Color Princess__Tvoje SB | Web | 10. srpna 2011 v 18:09 | Reagovat

na mém blogu je můj první vymyslený příběh budu ráda když si ho přečteš a okomentuješ :) Páá

6 Caroline Smile Caroline Smile | Web | 10. srpna 2011 v 18:51 | Reagovat

Děkuju :))

7 MartinQa MartinQa | Web | 10. srpna 2011 v 18:55 | Reagovat

Děkuju ty máš moc krásnej blog :)

8 >Prostě Já< >Prostě Já< | Web | 10. srpna 2011 v 18:58 | Reagovat

krásnýý..=)

9 kyticka10 kyticka10 | Web | 10. srpna 2011 v 18:59 | Reagovat

Díky mocinky :-(  ;-)

10 Len.uSH >> Len.uSH >> | Web | 10. srpna 2011 v 19:03 | Reagovat

Rozbieham nový autorský blog. Za tvoju návštevu by som bola veľmi rada. :)

11 Leica Leica | Web | 10. srpna 2011 v 19:08 | Reagovat

nie som too ja, je to škoda že nie. :( Ale dakujem za tvoju navstevu, prave naberam nove Sweethersi, tak ak chces zapis sa. :) Rada by som bola..

12 Leica Leica | Web | 10. srpna 2011 v 19:10 | Reagovat

kludne si ma pridaj, ale prosim zapis sa , aby som mala prehlad..

13 >Prostě Já< >Prostě Já< | Web | 10. srpna 2011 v 19:11 | Reagovat

děkují =DD

14 Niky! :] Niky! :] | Web | 10. srpna 2011 v 20:02 | Reagovat

Ten koncert je v Praze! ;)

15 Lulu Lulu | Web | 10. srpna 2011 v 20:22 | Reagovat

moc děkuju ;)

16 Sel>3 (selenaweb-fan) Sel>3 (selenaweb-fan) | Web | 10. srpna 2011 v 20:29 | Reagovat

Ne to ne.. :D

17 Leica Leica | Web | 10. srpna 2011 v 20:36 | Reagovat

chod prosim na moj web a medzi clankami najde clanok s nazvom Registration Sweetherts. a napises komnetar podla clanku.. :)* dufam ze rozumies..

18 Swea Swea | Web | 10. srpna 2011 v 20:48 | Reagovat

Wow, škoda, že nemám přečtenou i tu první kapitolu :( Ale asi máš literárního ducha :D

19 Mischelle Mischelle | Web | 10. srpna 2011 v 20:49 | Reagovat

Už od včera jsou na blogu ty png srdíčka jestly si si všimla, a krásný přáběhy, tak se měj :)

20 ~Kate ~Kate | Web | 10. srpna 2011 v 20:53 | Reagovat

Díky:)

21 Shejvi. Shejvi. | Web | 10. srpna 2011 v 21:18 | Reagovat

Pěkný blog :)))

22 Mischelle Mischelle | Web | 10. srpna 2011 v 22:24 | Reagovat

Já děkuju :).. a nemáš zaco .. :P Pro tebe cokoliv.♥ Měj se

23 TYUMA TYUMA | Web | 10. srpna 2011 v 22:24 | Reagovat

Děkuju ti moc. Jinak máš strašně hezkej blog! ;)

24 Đrob€k Đrob€k | Web | 10. srpna 2011 v 23:19 | Reagovat

No já mám pernamentku ale u nás stojí jedna hodina zumby 80 kč..:))

25 Nica. Nica. | Web | 11. srpna 2011 v 8:26 | Reagovat

Tu mikču Bench mam normalne z obchodaku :-) mam ji hodne rada:-)

26 Flixie Flixie | Web | 11. srpna 2011 v 9:18 | Reagovat

No super .. :D :-D

27 Casion Casion | Web | 11. srpna 2011 v 10:26 | Reagovat

vďaka za pochvalu, som rada, že sa ti páči môj blog =D aj ten tvoj je moc pekný :-)  :-)  :-)

28 Laira Laira | Web | 11. srpna 2011 v 10:32 | Reagovat

moc hezký čtení

29 Keito =] ♥ ~ Keito =] ♥ ~ | Web | 11. srpna 2011 v 10:40 | Reagovat

DALŠÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to je užasně napsanééé ! :D:)

30 Keito =] ♥ ~ Keito =] ♥ ~ | Web | 11. srpna 2011 v 10:42 | Reagovat

Děkuju :))♥

31 ♥Lucinka♥ ♥Lucinka♥ | E-mail | Web | 11. srpna 2011 v 11:32 | Reagovat

Ten příběh je úžasný:)) Určitě někdy vydáš nějkou knížku:)

32 BeeM BeeM | Web | 11. srpna 2011 v 11:39 | Reagovat

Ne, ten design jsem nedělala já. :) Ubjednala jsem si ho na semperfree.blog.cz/.

33 xoxo-lenik xoxo-lenik | Web | 11. srpna 2011 v 11:47 | Reagovat

Úžasná, jdu s přečíst i první :-)

34 ..Adélka.. ..Adélka.. | E-mail | Web | 11. srpna 2011 v 11:52 | Reagovat

ahoj.. :) Chtěla jsem tě poprosit jestly by ses nekoukla na tento blog :)http://svetdokonalosti.blog.cz/ .. Nikde jsem nenašla kolonku reklamy tak se omlouvám že travuju. :) a PokuĎ tady někde jsou a já je přehlédla ta se také omlouvám :) ... Krásný blog :) a obdivuji tvoji návštěvnost :)

35 Claire Claire | Web | 11. srpna 2011 v 12:03 | Reagovat

píšeš lidem když máš nový díl? :D já právě zrovna moc nestíhám sledovat kdo kdy co přididá.. jinak ci takový věci ráda čtu, ale právě to že část přečtu a pak na to zapomenu je nejhorší....

36 Alice Elen Cullen Alice Elen Cullen | Web | 11. srpna 2011 v 12:24 | Reagovat

Děkuju :)

37 Báárun Báárun | E-mail | Web | 11. srpna 2011 v 12:29 | Reagovat

Ou.. Tak ro jsi du přečíst.. Vypadá to dobře.. Jinak až se vrátíš tak sče určo ozvi :)

38 Paulie* Paulie* | Web | 11. srpna 2011 v 13:31 | Reagovat

:D taková slohovka..ale jdu na věc ;)

39 B B | Web | 11. srpna 2011 v 14:33 | Reagovat

děkujuuuuuuuuu <333 tvůj též :))
prosimtě, jen potřebuju poradit,přečti si u mě první článek,děěěk

40 chiquitka. chiquitka. | Web | 11. srpna 2011 v 14:35 | Reagovat

Přečetla jsem si to poctivě celý a řeknu ti .. Je to dokonalý .. Nevím, jestli se psaní příběhů věnuješ déle, ale každopádně je to úžasný .. máš opravdu talent, klobouk dolů ;))

41 Tesů Tesů | Web | 11. srpna 2011 v 14:36 | Reagovat

prostě paráda... :)) :D jak už jsem říkala... :)) jinak jsem zpátky... :)) :D takže už není pozastavený... :))
a jak se máš? :)

42 chiquitka. chiquitka. | Web | 11. srpna 2011 v 15:09 | Reagovat

Mockrát děkuju za pochvalu blogu. :)) No, řeknu ti to takhle, začala jsem blogovat, bylo mi fajn. Začala jsem se věnovat layoutování, jenomže jsem dítě, které se na svých layoutech potřebuje vyřádit, což mi blog dostatečně neumožňoval (široká dlouhá stránka zarovnaná na střed vpravo nebo vlevo.) Nevím, prostě mi to nevyhovovalo, chtěla jsem mí všude spoustu věcí a tak jsem se odstěhovala na sblog. Sblog je gtěžký v tom, že si to všechno musíš nakódovat, ale pokud si seženeš kostru, naučíš se v tom trochu orientovat, tak při měnení layoutů v kostře změníš jenom pár čísilek (nějaký ty rozměry stránky, odkazů, sloupců), pár barev (aby to ladilo :D) a jenom odkaz na layout .. :) Vyhovuje mi to víc, jsem tam spokojená. Na blog už mě nikdo nedotáhne :). Takže asi tak :D. Ale každý na to má názor jiný, každý se hned lekne toho kódování a řekne si, že by to nezvládl :D.

43 girlsmoda3 girlsmoda3 | Web | 11. srpna 2011 v 15:52 | Reagovat

Ahoj :D
vymyslela jsem takové obživení blogu tak kdyby ses chtěla zůčastnit...
Budu dělat blogový časopis :)
tak se kdyžtak přihlaš a můžeš tam dávat obrázky nebo články o tom co tě zajíma :)
přihláška tady:
http://girlsmoda3.blog.cz/1108/blogovy-casopis

44 miss VeЯůů~ miss VeЯůů~ | Web | 11. srpna 2011 v 15:56 | Reagovat

to je úžasný už se těším na pokračování :)

45 Báája Báája | Web | 11. srpna 2011 v 15:57 | Reagovat

Máš u mě diplom ;)

46 LebenSphase LebenSphase | E-mail | Web | 11. srpna 2011 v 17:41 | Reagovat

Teď mám horečku tak se příznám nemám vůbec náladu to teď číst ale moc se mi líbil ten první díl tak se těším jak se mi uleví a s radostí se do toho začtu ... přísáham!!

47 Dajounka Dajounka | Web | 11. srpna 2011 v 19:44 | Reagovat

ten serial pretty little liars je boži proste holčiči serial se všim všudy! stoji za hřích jj vim the vampire diaries zacnou az v zari coz me sere tkova pauza

48 skittlesky skittlesky | Web | 11. srpna 2011 v 19:50 | Reagovat

videl jsme ze se ti libil nas desing a tak se ptame jestlíi bys nejAKY NECHTELY UDELAT?? JESTLI JO TK PISNIN BLOG... :)

49 Peťulíí =) Peťulíí =) | Web | 11. srpna 2011 v 20:04 | Reagovat

pěkný blog :)

50 Nica. Nica. | Web | 11. srpna 2011 v 23:44 | Reagovat

Víš co to počasí je??? :-D Hnus :D.

51 Werii Boom Werii Boom | Web | 12. srpna 2011 v 8:06 | Reagovat

naozaj hezky napsaný :))*

52 keito keito | Web | 12. srpna 2011 v 10:39 | Reagovat

uwááááááá >.< já dneska odjíždím do Bratislavy ve tři takže si tu třetí kapitolu musím přečíst až se vrátííím >.< jak já to jeom vydržím :< :D

53 Anebell Anebell | Web | 12. srpna 2011 v 11:43 | Reagovat

Ahoj, u mě je přihláška do SonP, podrobnosti se dočteš v článku. Taky mám spoustu dalších rubrik. Jukni se. Děkuju

54 Gabby Gabby | Web | 12. srpna 2011 v 12:00 | Reagovat

Už se strašně těším na další kapitolu ! :)) Je to zajímavý příběh =)

55 pavlat pavlat | Web | 12. srpna 2011 v 13:05 | Reagovat

máš pěkný blog koukni na můj a nech koment :_) díky  http://PavLat.blog.cz

56 Zuzka Zuzka | Web | 12. srpna 2011 v 18:02 | Reagovat

Ahoj nechceš si u mě na blogu adoptovat pixelku nebo se přihlásit do sonsu? Mám ještě 6 volných míst ;)... Máš hezký blog nechceš se spřátelit... ? ;)

57 hellgirlll hellgirlll | E-mail | Web | 12. srpna 2011 v 21:00 | Reagovat

Sorry, nestihla, inak super oddeľovač.

58 Color Princess__Tvoje SB Color Princess__Tvoje SB | Web | 13. srpna 2011 v 10:25 | Reagovat

čau koukni na můj blog máš tam odměnku za bleskovečku ;)*

59 Joh<čos;) Joh<čos;) | Web | 13. srpna 2011 v 13:33 | Reagovat

Právě začalo 2.kolo SONP tak si začni shánět hlásky ;)

60 Renčá  ♥ Renčá ♥ | Web | 13. srpna 2011 v 19:50 | Reagovat
61 Color Princess__Tvoje SB Color Princess__Tvoje SB | Web | 14. srpna 2011 v 10:56 | Reagovat

Prosím o hlásek v SONB je to pro mě důležíté ;)
http://missmass.blog.cz/1108/sonb-1-kolo#komentar92760742

62 *_Martíí_* *_Martíí_* | Web | 14. srpna 2011 v 13:11 | Reagovat

Ahojky SB, promiň, že zase otravuji, ale je to důležité...Potřebovala bych nutně hlas zde: http://missmass.blog.cz/1108/sonb-1-kolo
Jmenuji se tam *_Martíí_*
Děkuju moc ..;)

63 >>KaMča°- your AFF ♥ >>KaMča°- your AFF ♥ | Web | 14. srpna 2011 v 13:55 | Reagovat

Ahoj Caroline :) Už u mě máš ceny za prázdninovou rychlovku, a to tady: http://kamiseeek.blog.cz/1108/ceny-za-prazdninovou-rychlovku

64 WiKi WiKi | Web | 14. srpna 2011 v 17:22 | Reagovat

ahoj jo udělám ti srdíčka ale pokud je už nechceš dej vědět ;-)

65 hellgirlll hellgirlll | E-mail | Web | 14. srpna 2011 v 17:30 | Reagovat

Ďakujem.

66 LebenSphase LebenSphase | Web | 14. srpna 2011 v 18:29 | Reagovat

konečně jsem si našla čas a přečetla jsem si to :) je to parádní xP

67 MISIS WAFFLESOVÁ . MISIS WAFFLESOVÁ . | Web | 14. srpna 2011 v 22:18 | Reagovat

CO SE DĚJE? my chceme další slibovanou kapitoluuu >.< ♥

68 sakalus sakalus | Web | 15. srpna 2011 v 9:39 | Reagovat

Ahojky, začalo 2.kolo SONB

http://sakalus.blog.cz/1108/2-kolo-sonb-2

69 *Twin *Twin | Web | 15. srpna 2011 v 14:48 | Reagovat

Začlo 3.kolo soutěže o nejhezčí jméno na mém blogu! :)) shánej si hlásky ;-)

70 Adreianne Someone Adreianne Someone | Web | 17. září 2011 v 13:18 | Reagovat

hm,dobré.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama